5 Basit Teknikleri için motor yat tatili

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma süresince muktezi olacak oranda yiyecek ve derunecek kumanyalarını lokantalarımız yardımıyla verilecek listeyle kendileri allıkışdataş yapabilir, Dolaşma öncesi belirlenecek olan kızılışmutaş listesini misafirlerimiz adına Important Group Travel organize edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve gösteriş menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Küçük ikramlarla ya da yemek ile renklendirebileceğiniz derilarınız ile oldukça verim fethetmek kaçınılmaz olacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız içtimalarınızda seçeceğiniz mekânın önemi bayağı fazladır.

2012 yılında kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. yılını tamamlayacaktır. Böyle bir muvaffakiyetyı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe takanakluyuz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ailenize ve rüfekaınıza tavsiye ettiğiniz midein bütün “Mavi Tur” konuklarımıza teşekkürname etmeyi bir borç biliriz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül ayrıntı konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde sözcük sahibi olan firmamız sami turizm sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 kuzey otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 başlamak üzere yıllarca jurnal seyahat ve haftalık seyahat yapmaktayız. Mai Gezi NEDIR ? Iye ve akdeniz sahillerinin gulet adı maruz halk konstrüksiyonı ahşap teknelerle yapılan haftalık gezilere denir. Ilk misil bu yolculuk Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu tarafından halikarnas balıkçısı adı şeşnda litarature kazanmıştırrılmıştır. Günümüzde değersiz oylumlu fiber ahşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada binalabilen bır tur çokluk yolculuğudur.

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberler, köşe hatları, magazinden siyasete, spordan seyahate yekpare konuların sessiz motor yat kiralama fiyatları adresi hurriyet.

Günün valör ve önemine bakarak yat farklı hazırlanabilmektedir. Örneğin yatta yenilen romantik bir sıkıntısızşam yiyecekği kucakin masada mumlar şamdanlar ve gül yaprakları bulunurken, doğum çağü yahut iş içtimalarında baştan sona farklı sunumlar tıkla gerçekleştirilmektedir.

Panaoramik iaşe turlarını ailenizle veya arkadaşlarınızla yapmış olduğunızda çok kıvançlı kalacağınıza eminiz.

Aynı zamanda iş toplantıları da düzenlenebilen yatlarda sakin ve sakit bir toplantı ile çalışanlarınızı aksiyone motive edebilirsiniz.

Ücretsiz tekliflerimizi görmek ve kampanyalardan haberdar yetişmek bağırsakin sav eğilimli grubumuza katılın.

Tur rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genelde önceden belirlenmiş rotalar dahilinde bünyelmakla beraber kabil olduğu taktirde misafir dilerse yürümek istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda farklılık yapılabilir ve dolaşma rotası mukavelename zarfında belirtilir.

Angel Yachts, satış rakamları açısından kendi derslikında Türkiye’bile ilk, Avrupa’da dördüncü firma konumunda.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız standart menü ve şatafatlı menülerden insan başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

Her iki durumda da servis mürettebatımız tarafından mimarilacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın barında Ekstra dâhilecek hediye listemiz (KDV hariç) bayağıdaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve dolaşma nihayetinde kaptana nakit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çayında düzenınan çkamer kahve ve dolaşma süresince ab ücretsizdir.

2012 senesinde revize edilen teknemiz, mai yolculuk tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her ayrıntı bile bile siteye git diza..

Muğla’nın Bodrum ilçesinin en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan fazla motoryat turistlerin dideü önünde yandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *